KONST / Litografier / Färglitografi 11482196
nr 1148 2196
Ilon Wikland
(f. 1930), Sverige
Färglitografi, Lekande barn, signerad och numrerad 12/310, motivet: 36x45
Ilon Wikland, född 1930 i Estland, illustratör.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:45:01
1.500 kr
1.600 kr